FAQ

Przedstawiamy odpowiedzi na najważniejsze i najczęstsze pytania zadawane przez Klientów. Mamy nadzieję, że pozwolą Wam podjąć właściwą decyzję.

Co to znaczy, że zespół gra wyłącznie na żywo?

Gramy wyłącznie na żywo, to znaczy, że wszystko co słyszycie jest w rzeczywistości grane przez zespół, nie odtwarzamy sampli perkusyjnych, ani żadna część podkładu muzycznego nie jest odtwarzana z pliku mp3.

Jakie instrumenty są wykorzystywane?

W chwili obecnej w zespole wykorzystujemy: syntezatory Yamaha Mo 8 /88/, Korg TRITON LE EX,, perkusja Roland TD-25 oraz SPD-SX, gitara IBANEZ klS+ Boss GT 8 oraz 6 strunowa gitara basowa.

 

Jak długo trwają poszczególne bloki muzyczne?

Gramy zazwyczaj bloki po ok 45-50 minut, przerwy pomiędzy blokami muzycznymi wynoszą 10-15 minut. Jest to optymalne rozwiązanie dla większości wesel.

Jakim nagłośnieniem dysponuje zespół?

Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom. Podstawowe nagłośnienie stanowią:

  • 7 KW LDM 2*3,5 kW MUZ = 7 kW MUZ / 3,5 kW RMS / 2 sub 18 2000 WAT RCF /
  • 4* 15 – trójdrożne P 31506 Pro 600 WAT Celestion – OHM – monitorowanie sceny;
  • stojące: 2 * 200 WAT LDM Celestion / leżące, aktywne 2*15 – 400 WAT,
  • odsłuchy XXL (JBL).
  • LDM PLP 315 300wat kolumny średnio/wysokotonowe /Nadstawki plenerowe/ 2cale 2*300W
Jakie oświetlenie jest ywkorzystywane?

Odpowiednia atmosfera wesela czy innej imprezy uzależniona jest od profesjonalnego oświetlenia. Sprzęt jest stale unowocześniany. Aktualnie dysponujemy:

  • 2 rampy świetlne z reflektorami PAR 56 – 4000 WAT + sterownik i dimmer.
  • rampa Belka Ledowa par 56.
  • ruchome głowy Scanic Astute 575 Eurolite Zig zag 300 WAT
  • projektor LASEROWY z możliwością ruchomych animacji w przestrzeni 300mV,QADFLOWER FLG-256RGB-DMX,inteligenty przestrzenny efekt ledowy z możliwością wyświetlania tekstu
Czy jest wodzirej?

Oczywiście, prowadzimy imprezę, organizujemy zabawy weselne. Wszystkie ważne elementy wesela będą profesjonalnie przez nas poprowadzone.

Czy można posłuchać zespół na żywo przed podpisaniem umowy?

Oczywiście, jeśli chcesz usłuszeć nas na próbie, zapraszamy do skontaktowania się telefonicznego. Chętnie zaprezentujemy się przed podpisaniem umowy.

Jaki rodzaj muzyki wykonuje zespół?

Mamy przygotowane ponad 200 utworów: utwory typowo taneczne (walce, tango, rock’n roll), muzykę zagraniczną (angielską i włoską) i polską, przeboje z lat 70-tych i 80-tych, jak i hity współczesne, muzykę disco polo i biesiadną oraz wiele przebojów muzyki pop. Na bieżąco aranżujemy i przygotowujemy nowe przeboje.

Czy członkowie zespołu spożywają alkohol podczas imprezy?

Wiemy, że wesele jest najważniejszą imprezą Państwa Młodych. My natomiast jesteśmy w pracy. Wzniesienie toastu za Państwa młodych akceptujemy, poza tym nie spożywamy alkoholu.

Czy można zamówić własny utwór podczas wesela, jako dedykację?

Oczywiście, jeśli tylko mamy go w swoim repertuarze, chętnie zagramy na specjalne życzenie. Jeśli nie mamy danego utworu, zawsze możemy zaproponować coś w podobnym klimacie.

Czy zespół może zagrać przy stołach i w domu Panny Młodej?

Tak. Dysponujemy instrumentami akustycznymi, które zabieramy ze sobą. Piosenki biesiadne wspaniale wciągną wszystkich gości do wspólnego śpiewania.

Czy zespół organizuje zabawy weselne?

Oczywiście, jeśli jest takie życzenie Państwa Młodych. Prowadzimy bez problemu wszystkie typowe zabawy weselne. Mamy przygotowanych też kilka własnych oryginalnych zabaw. Co jednak bardzo ważne, nasze zabawy nie wprowadzają nikogo w zakłopotanie, nie są wulgarne. Wszystko musi być z wyczuciem i odpowiednim poszanowaniem każdego gościa.

Jak wygląda sprawa transportu?

Na miejsce dojeżdżamy oczywiście własnym transportem. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, jednak w szczególnych przypadkach możliwy jest również dojazd w bardziej odległe regiony. Z tytułu kosztów dojazdu w odległości do 30 km nie doliczamy dodatkowych kosztów.

Czy jest zawierana umowa i wystawiane faktury?

Tak, z uwagi na rzetelność naszego zespołu zawierana jest umowa pisemna. Na życzenie jest możliwość również wystawienia faktury.

W jakim regionie działa zespół?

Członkowie zespołu mieszkają na stałe w Przemyślu. Gramy na terenie całego województwa podkarpackiego, czyli Przemyśl, Rzeszów, Krosno, Sanok, Radymno, Łańcut i wszystkie mniejsze miejscowości. Jest również możliwość dojazdu w dalej oddalone miejscowości.

Czy będzie możliwość wydłużenia czasu w trakcie imprezy?

Oczywiście wszystko jest możliwe do uzgodnienia. Jeśli w trakcie wesela czy innej imprezy zamawiający będzie chciał przedłużyć czas gry zespołu poza ustalony w umowie, będzie możliwość uzgodnienia dodatkowego czasu i ceny.