Opinie Gości

Będziemy wdzięczni wszystkim, którzy mieli okazję usłyszeć nas na imprezach za przesłanie swojej opinii. Wasze zdanie jest dla nas ważne i pozwoli efektywniej pracować nad repertuarem w przyszłości. Zachęcamy też do wyrażenia opinie przez Internautów, którzy mogą zobaczyć naszą ofertę i posłuchać muzyki online. Będziemy wdzięczni również za Wasze sugestie.

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
5 wpisów.
Zespół Julki Zespół Julki napisał/a 21 lipca 2017:
My też jesteśmy zespołem z małej miejscowości, chociaż dopiero zaczynamy od kilku tygodni. Wasza strona internetowa zwróciła naszą uwagę. Chcielibyśmy kiedyś też być takim profesjonalnym zespołem jak Wy.
Odpowiedź administratora przez: admin
Jeśli macie pasje i lubicie, to co robicie, tak jak my, to dacie radę. Będziemy trzymać kciuki.
Ania i Paweł Ania i Paweł napisał/a 13 maja 2017:
Chociaż od naszego ślubu minęło już tyle lat, przy każdej okazji polecamy Presto. Nasi znajomi, którzy właśnie po naszej sugestii również zamówili tych muzyków, są także zadowoleni. POLECAMY WAS!!!
Odpowiedź administratora przez: admin
Bardzo nas to cieszy. Dziękujemy za opinię.
Fotograf Janusz Fotograf Janusz napisał/a 11 marca 2017:
Z racji zawodu jestem na wielu weselach. Jako firma fotograficzna możemy ze spokojnym sercem polecić, że jeśli szukacie zespołu, który zapewni dobrą zabawę, na profesjonalnym poziomie muzycznym i sprzętowym to Presto was nie zawiedzie. Mają naprawdę dobre i profesjonalne instrumenty oraz efektowne oświetlenie, a grają tak, że nogi gościom same rwą się do tańca. Bardzo przyjemnie nagrywało mi się weselu, na którym grał ten zespół, bo goście cały czas chcieli tańczyć. Para młoda otrzymała bardzo przyjemny zapis filmowy.
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy za wpis. Nam również miło się współpracowało 🙂
Iwona i Bogdan Iwona i Bogdan napisał/a 5 marca 2017:
Byliśmy, widzieliśmy, przetanczyliśmy ... Było to jedno z takich wesel, które na długo pozostają w pamięci. W przemiły sposób prowadzone i bardzo oryginalne zabawy wciągnęły gości na dłuższą chwilę. Może jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję zatańczyć przy muzyce Presto
Odpowiedź administratora przez: admin
Dziękujemy. Pracujemy nad tym, aby było jeszcze lepiej 🙂
Krzysztof i Ela Krzysztof i Ela napisał/a 21 lutego 2017:
Z całego serca dziękujemy zespołowi. Jesteśmy zachwyceni, nasi goście także często przekazywali pochwały, a wrażenia nie opuszczają do dzisiaj, choć trochę czasu już minęło. Sprawiliście nam dużo radości. Był pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich gości. Dzięki Wam nasze wesele było wyjątkowe. Wszystkim Narzeczonym polecamy Zespół Presto!
Odpowiedź administratora przez: admin
Bardzo nam miło. Wkrótce znowu zagramy w Sanoku, i to nie jeden raz, bo rezerwacji z tych okolic mamy już kilka na następny rok.