Skład zespołu

Presto z Przemyśla to zespół muzyczny składający się z pięciu osób: wokalistka, wokalista – klawiszowiec, dwóch gitarzystów i perkusista.

Doświadczenie sceniczne i muzyczne każdego z członków zespołu zagwarantuje Wam dobrą zabawę – bo przecież o to chodzi na imprezie!

  • Nie gramy z playbacków, czy półplaybacków
  • Nie odtwarzamy nagranych piosenek lub podkładów muzycznych z nośników cyfrowych.
  • Zabawa z nami to zawsze gwarancja muzyki „na żywo”.

Zespół muzyczny PRESTO istnieje na lokalnym rynku od lat 90-tych. Na przestrzeni tych ponad 20 lat współpracował z wieloma świetnymi muzykami. Chociaż naszym miastem jest Przemyśl, zagramy w dowolnym miejscu w woj. podkarpackim. Dojedziemy do Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Jarosławia, Radymna i każdego innego miasta na podkarpaciu.

Archiwalny artykuł z lokalnej prasy o zespole możesz zobaczyć pod tym linkiem: Nowiny24.pl

A obecnie w skład zespołu wchodzą:


 

Natalia

Operatorka mikrofonu i tamburyna, a także profesjonalny zwijacz przewodów po imprezie. Przyjdzie i zaśpiewa, … jeśli nie koliduje jej to z wizytą u kosmetyczki. Cekinowy blond-neutralizator konfliktów podczas prób zespołu.


 

Jurek

Multiinstrumentalista . Zagra ręką, nogą, głosem …, a jeśli będzie trzeba – nawet w szachy z Panem Młodym. Wymagający przede wszystkim od siebie, ale łatwy do spacyfikowania, gdy widzi pełny parkiet.


 

Piotrek

Struny gitary – to jedyne co szarpie.  Na pozór ostoja cierpliwości i łagodności, dopuszczony do mikrofonu w mig rozkręca wesele i sprawia, że stołki parzą. Zespołowy nadzorca wtyczek, przełączników i całej maszynerii.


 

Michał

Życie studenta przystosowało go do oszczędności i świetnie radzi sobie z grą, choć jego gitara ma tylko 4 struny.  Naturalne środowisko życia – ciemna piwnica, którą ożywia za pomocą światła i dźwięku. Ma na to nawet jakiś mega-ważny papier


 

Staszek

Jak każdy 100% mężczyzna doskonale czuje się przy garach,  zwłaszcza przy tych pustych, bo one dają lepszy dźwięk.  Pasjonat Włoch z głową w gwiazdach, który co weekend luzuje krawat i nadaje rytm każdej imprezie.